Budu moci číst Knihy Google na svém Kindle?

Kindle je vlastní čtečka elektronických knih od společnosti Amazon.com, s nimiž můžete nakupovat a stahovat digitální čtenářský obsah z online obchodu Kindle Store. Můžete také importovat svou stávající knihovnu elektronických knih z počítače a získávat bezplatný obsah z online úložišť, jako je například Google Books. Kindle není nativně kompatibilní se službou Google Books, ale její obsah lze získat alternativními způsoby . Stáhnout do PDF

Kindle nativně podporuje soubory Portable Document Format (PDF) od společnosti Adobe, což umožňuje přenést stávající elektronické knihy ve formátu PDF do zařízení pomocí kabelu USB. Vyhledejte elektronickou knihu na webu Knihy Google, kterou chcete číst, a klikněte na odkaz „Číst na svém zařízení“ v pravém sloupci. Kliknutím na tlačítko „Stáhnout PDF“ uložíte elektronickou knihu do počítače jako soubor PDF . Tento soubor pak můžete přenést do Kindle připojením k počítači pomocí kabelu USB a zkopírováním souboru PDF do složky dokumentů Kindle .
Převést soubor ePub

Knihy Google umožňují také stahování elektronických knih ve formátu ePub . Kindle nepodporuje nativně soubory ePub, ale můžete je snadno převést do formátu kompatibilního s Kindle pomocí bezplatných online konverzních nástrojů . Klikněte na tlačítko „Stáhnout EPUB“ v aplikaci Knihy Google a otevřete konverzní nástroj, jako je Online- Convert.com nebo 2epub.com ve webovém prohlížeči vašeho počítače. Nahrajte soubor ePub do konverzního nástroje pomocí tlačítka „Vybrat soubor“. a umožnit mu převést ePub do formátu MOBI kompatibilního s Kindle . Uložení souboru MOBI pro Kindle .
Správce elektronických knih Calibre

Software Calibre eBook Manager umí importovat elektronické knihy z Google Books, převádět je a ukládat do Kindle . Stáhnout a nainstalovat Calibre – ebook.com , vyberte jako preferované čtecí zařízení „Kindle“ a na výzvu zadejte e-mailovou adresu svého Kindle. Klikněte na tlačítko „Přidat knihu“ v nabídce v horní části Calibre a vyberte soubor PDF nebo ePub uložený v aplikaci Knihy Google . Calibre převede soubor do kompatibilní složky AWZ Kindle a automaticky jej odešle do vašeho Kindle .
Prohlížeč Kindle

Spuštěním webového prohlížeče „Kindle Experimental“ z nabídky můžete přecházet na knihy.Google.com a přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla Google. Vyberte odkaz „Moje knihovna“ v levém sloupci pomocí pětisměrného ovladače Kindle a klikněte na tlačítko „Číst nyní“ vedle vašich e-knih . Google zobrazí elektronickou knihu v okně prohlížeče, který umožňuje čtení, dokud je Kindle připojen k bezplatné síti Wi-Fi. Pokud je Kindle 3G vybaven, můžete jej číst, aniž byste potřebovali bezplatné připojení Wi-Fi.

Napsat komentář