Chyba spuštění 216 v systému Windows

Při práci v systému Windows nebo při procházení webu v aplikaci Internet Explorer se může zobrazit chyba spuštění 216. Podle podpory společnosti Microsoft se chyba zobrazí na obrazovce jako vyskakovací okno s nápisem „Runtime Error 216 at (address of the problem)“. Chybu, prostřednictvím, lze opravit. Co je chyba spouštění 216 ?

Podle podpory společnosti Microsoft se na obrazovce počítače objeví zprávy Runtime Error 216, pokud je počítač infikován trojským koněm SubSeven . Trojské koně se obvykle stahují z internetu, e-mailu nebo sociálních sítí a mohou hackerovi umožnit přístup k informacím v hostitelském počítači .
Další problémy související s Runtime Error 216

S virem SubSeven Trojan jsou kromě chyby Runtime Error 216 spojeny i další problémy . Podle společnosti Microsoft může virus způsobit náhodné otevření jednotky CD nebo DVD počítače, může způsobit, že se objeví další neznámé chybové zprávy, může zpomalit stahování z internetu a může způsobit, že se objeví chybějící nebo nové soubory.

Jak opravit chybu spouštění 216

Pokud se chyba Runtime Error 216 neopraví, může způsobit problémy s počítačem. Virus lze odstranit aktualizací antivirového bezpečnostního softwaru a spuštěním kontroly, která vyčistí viry a opraví programy. Technická podpora společnosti Microsoft doporučuje odstranit infikovaný počítač ze sítí a internetu, dokud nebude virus odstraněn .

Napsat komentář