Co je Dbghelp.dll

? Knihovny DLL (Dynamic Link Libraries) jsou soubory používané operačním systémem Windows, které obsahují kód a data. Knihovny DLL umožňují více programům používat stejný kód a pomáhají podporovat opakované použití kódu a efektivní využití paměti . Fakta

Knihovny dynamických odkazů zvyšují rychlost počítače tím, že využívají méně prostředků a snižují zatížení pevného disku a fyzické paměti . Knihovny DLL také umožňují využívat jedinou aktualizaci více programů, což umožňuje méně, ale účinnějších aktualizací počítače.
Funkce

Dbghelp.dll je modul, který obsahuje funkce používané pro symbol engine a pro výčtový modul. Knihovna DbgHelp je k dispozici jako součást ladicích nástrojů pro systém Windows, které vám pomohou při hledání a snižování počtu chyb a závad v počítačovém programu.
Pozor

Dbghelp.dll je základní součástí systému a počítač bez ní nemusí správně fungovat. Občas se stane, že soubor dbghelp.dll mohou být poškozené, ztracené nebo chybějící . I když je konkrétní kód k dispozici ke stažení zdarma, nedoporučuje se to dělat, protože by to mohlo destabilizovat funkci ladění počítače. Místo toho Microsoft navrhuje přeinstalovat celý balík pro ladění, který je k dispozici online .

Napsat komentář