Co je PCI Simple Communications Controller

Je dobré si zálohovat ovladače nainstalované v počítači pro případ, že byste potřebovali přeinstalovat systém Windows. S tímto úkolem vám mohou pomoci softwarové nástroje dostupné online. Pokud nebo když budete potřebovat přeinstalovat systém Windows, můžete tak rychle obnovit a zprovoznit svůj hardware, aniž byste museli hledat příslušné ovladače ke stažení po celém webu. Dva z těchto nástrojů pro zálohování ovladačů jsou moje ovladače a Driver Magician . Pokud jste nějakým způsobem změnili konfiguraci systému a v seznamu správce zařízení vidíte položku „Controller Communications Simple“, můžete snadno zjistit, o jaké zařízení se vlastně jedná, a vydat se na cestu k získání správných ovladačů . Stáhnout Unknown Device Identifier

Spusťte svůj oblíbený webový prohlížeč, přejděte na webovou stránku My Drivers a stáhněte si nástroj Device Identifier Unknown (viz Zdroje) . Tento užitečný malý program je freeware, takže si ho nemusíte kupovat ani se obávat omezení nebo otravování na obrazovce . Po stažení vyhledejte v počítači místo, kam jste instalační program stáhli, a kliknutím na něj spusťte instalaci.
Detekce a možnosti

nástroj automaticky detekuje všechna zařízení v systému při spuštění . Projděte seznam, najděte položku „Simple Communications PCI Controller“ a klikněte na ni pravým tlačítkem myši, abyste získali možnosti. Možnost „Najít ovladač“ otevře webový prohlížeč a vyhledá ovladač . Možnost „Kontaktovat prodejce“ vás přenese na domovskou stránku výrobce zařízení, kde budete moci získat podporu a software pro vaše zařízení.
Možnost „Najít ovladač“ otevře webový prohlížeč a vyhledá „Simple Communications PCI Controller“ a klikne na něj pravým tlačítkem myši, aby se zobrazily možnosti

„Jednoduchý komunikační řadič PCI“ je obvykle modem PCI, ale mohou zde být i jiná, někdy nepravděpodobná zařízení, například zvukové nebo sériové zařízení. Pokud nástroj Neznámý ovladač zařízení z nějakého důvodu nefunguje, můžete otevřít skříň počítače a prohledat sloty PCI, abyste získali další vodítka, která vám pomohou identifikovat zařízení PCI. Pokud se necítíte na otevření počítačové skříně, požádejte o pomoc místního počítačového guru. Připomeňte jim, že je třeba dodržovat postupy pro ochranu počítače před poškozením při otevření skříně elektrostatickým výbojem .

Napsat komentář