. Comment faire pour convertir Zip à 7z

Le format d’archive 7z (extension .7 z ) je velmi účinný a spolehlivý formát s otevřeným zdrojovým kódem pro kompresi více velkých souborů do složky, kterou lze odeslat e-mailem. Příjemce pak může rozšířit pomocí archivačního nástroje .7 z a zobrazení původních souborů. Převod velkého souboru zip . D‘ .7 z je často nutné, aby bylo možné jej snadno a rychle odeslat jako přílohu . Chcete-li to provést, otevřete archiv. Zipujte pomocí oficiálního softwaru 7 zip a zkomprimujte nový obsah jako soubor .7 z . Co je třeba udělat
Archivační software 7-zip
Zobrazit další pokyny
1

Stáhněte si open source archivační software 7-zip z jeho oficiálních webových stránek . Klikněte na ikonu ve složce ke stažení a podle pokynů na obrazovce program nainstalujte .
2

Klikněte na příkaz „Otevřít“ v nabídce „Soubor“ archivačního softwaru a vyhledejte soubor. Archiv Zip, který chcete převést .
3

Klikněte na název archivu zip. k jeho otevření.
4

Klikněte na „Extract“ a poté použijte tlačítko v navigační složce (označené třemi tečkami) … ) v dialogovém okně vyberte umístění, kam chcete extrahované soubory uložit, a poté klikněte na tlačítko „OK“.
5

Otevřete složku, do které jste uložili extrahované soubory, kliknutím na malou ikonu složky vlevo od adresního řádku v aplikaci 7-zip, abyste získali adresář, pod kterým jste složku uložili, a poté na samotný název složky .
< br > 6

zvýrazněte všechny soubory, které chcete zahrnout do nové složky .7 z
7

Klikněte na tlačítko „Přidat“ (znaménko plus) na hlavním panelu nástrojů 7- zip; . otevře se dialogové okno „Přidat archiv pro“ .
8

Do textového pole „Archiv“ v dialogovém okně „Přidat do archivu“ zadejte název, který chcete archivu dát .
Obrázky 9

Pokud se nezobrazuje jako výchozí nastavení, stáhněte si a klikněte na „7z“ ve formátu „Archiv“ v rozevírací nabídce .
10

případně změňte další možnosti nabídky a poté kliknutím na tlačítko „OK“ spusťte proces komprese. Počkejte, až se zelený pruh přestane pohybovat a ukazatel průběhu se zavře. Váš nový archiv se uloží s názvem, který jste zvolili, a příponou .7 z přípona ve stejné složce, kam jste uložili původní dekomprimované archivní soubory . Zip.

Napsat komentář