Diagnostické nástroje pro počítače Toshiba

Toshiba je japonská společnost, která dodává především počítače, notebooky a periferní zařízení pro spotřebitele i podniky. Společnost Toshiba poskytuje k prodávaným počítačům také diagnostické nástroje, které vám pomohou zjistit, co na vašem počítači nefunguje správně . To vám umožní opravit si jej sami nebo jej odnést do opravny . Všechny tyto nástroje jsou k dispozici zdarma. Diagnostický nástroj pro satelitní PC

Diagnostický nástroj Toshiba Satellite PC vám pomůže zjistit, co je špatně s komponentami, které na vašem satelitním počítači nefungují. Satelitní počítače mají bezdrátový přístup a připojení. Tento nástroj umožňuje zjistit, které systémy nefungují správně, ale problém neřeší . Poradí vám však, jak problém vyřešit. Může vám dokonce nabídnout další nástroje v počítači, které vám s tím přímo pomohou . Nástroj provede kontrolu počítače a zobrazí seznam nainstalovaných komponent. Každá složka je hodnocena jako vyhovující nebo nevyhovující . Vyhovuje znamená, že funguje správně; nevyhovuje znamená, že nefunguje . Kromě diagnostiky problémů můžete tento nástroj použít také ke zjištění, zda je hardwarová položka správně nainstalována . Pokud není ve výstupním seznamu, pravděpodobně nebyl nainstalován správně . Diagnostický nástroj Toshiba Satellite PC Diagnostic Tool se nachází ve složce Toshiba v počítači. Je uvedena pod možností Nástroje.
Toshiba Assist

Nástroj Toshiba Assist je určen pro 64bitové počítače a je kompatibilní se systémy Windows 64 Vista. Tento program nainstaluje na pracovní plochu ikonu, která vám umožní rychle vytáhnout některé funkce konfigurace, nápovědy a podpory. Nástroje Toshiba Assist fungují jako util_toshiba_assist_27610A.exe . Umožňuje efektivně instalovat nové programy a řešit problémy s počítačem .
Monitor stavu počítače

Monitor stavu počítače Toshiba vás upozorní, pokud se s vaším počítačem něco pokazí. Monitoruje výkon baterie, ventilátor chlazení, výkon systému, elektrické zatížení, teplotu procesoru, vnitřní teplotu systému a pevných disků . Upozorní vás, pokud se váš počítač přehřívá. Tyto informace vrací v grafickém uživatelském rozhraní (GUI), které místo kódu používá text i obrázky. Poskytuje informace o jednotlivých systémech a o tom, zda fungují na správné úrovni . Monitor stavu počítače Toshiba vám také poskytne informace o tom, jak zlepšit fungování počítače.

Napsat komentář