Jak nakonfigurovat JavaScript v prohlížeči

JavaScript je malý program, který se instaluje do webových prohlížečů pro lepší navigaci. Jedná se o doplněk pro webové prohlížeče, který je ve výchozím nastavení povolen, protože mnoho webových stránek používá platformu Java. Pokud chcete zobrazit webovou stránku, prohlížeč vás požádá o instalaci Javy . V závislosti na vašem webovém prohlížeči může být Java v nastavení webového prohlížeče povolena nebo zakázána. Pokyny
Internet Explorer
1

Otevření aplikace Internet Explorer.
2

Přejděte na „Nástroje“ a klikněte na „Spravovat doplňky“.
Hotely 3

Kliknutím na „Panely nástrojů a rozšíření“ na „Typy doplňků“ na levé straně okna zobrazíte seznam dostupných doplňků.
4

Najděte „Sun Microsystems, Inc. Najděte společnost „Sun Microsystems, Inc.“, která je tvůrcem Javy. Celý tento titul je doplňkem Javy. Kliknutím pravým tlačítkem myši na každý doplněk Java povolíte nebo zakážete .
Mozilla Firefox
5

Otevřete prohlížeč Mozilla Firefox .
6

Kliknutím na nabídku „Nástroje“ a kliknutím na „moduly“ otevřete okno s doplňky.
7

Přejděte na ikonu „Pluginy“ .
8

Vyberte možnost „Java“. Pokud je Java aktuálně povolena, jedinou možnou konfigurací je zakázat nástroje pro převod videa. Podobně, pokud je zakázána, je jedinou možností ji povolit.
Google Chrome
9

Otevřete webový prohlížeč Google Chrome.
10

Klikněte na ikonu klíče v pravém horním rohu okna prohlížeče a přejděte na „Možnosti“, abyste otevřeli nastavení vlastností .
11

Klikněte na položku „Pod kapotou“ a klikněte na položku „Nastavení obsahu“ vedle položky „Ochrana osobních údajů“.
12

Přejděte na „JavaScript. Klikněte na jedno z přepínačů „Povolit všem webům spouštět JavaScript“ nebo „Omezit všem webům spouštění JavaScriptu“. „Pokud se rozhodnete nepovolit spuštění JavaScriptu na žádném webu, je pod ním tlačítko s nápisem „Handle exceptions“, které povoluje výjimky pro určité weby.

Napsat komentář