Jak nechat zrušit účet na Facebooku po napadení hackerem

I přes mnohá vylepšení zabezpečení účtu na Facebooku, pokud byl účet na Facebooku hacknut . Pokud je váš účet napaden hackery a vy již nechcete Facebook používat, je obvykle nejlepší volbou účet zrušit, protože se tím zabrání jakémukoli budoucímu zneužití informací o vašem účtu . Uzavření hacknutého účtu na Facebooku vyžaduje pouze získání kontroly nad účtem a kliknutí na odkaz pro uzavření nebo deaktivaci účtu . Pokyny
1

Přejít na facebook.com/hacked a klikněte na tlačítko „Můj účet je napaden“ .
2

Zadejte svou e-mailovou adresu, uživatelské jméno na Facebooku nebo jméno přítele, abyste identifikovali svůj účet . Kliknutím na „Hledat“ vyhledejte informace o svém účtu .
3 Typ

své heslo na Facebooku a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Pokud neznáte své heslo, klikněte na odkaz „Neznám zapomenuté heslo“ a heslo vám bude zasláno e-mailem.
4

Znovu klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Zadejte nové heslo k účtu a klikněte na tlačítko „Odeslat“. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“.
5

Klikněte na tlačítko „Šipka dolů“ v pravém horním rohu obrazovky a vyberte možnost „Nastavení účtu“.
6

Klikněte na tlačítko „Zabezpečení“ na levé straně obrazovky.
7

Klikněte na odkaz „Deaktivovat účet“ . Zadejte důvod uzavření účtu.
8

Kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ dokončíte proces uzavření účtu po jeho hacknutí. Váš účet již nemohou zobrazit přátelé ani nikdo jiný .

Napsat komentář