Jak opravit počítač napadený virem

V moderní době může být nákaza počítačovým virem stejně špatná, ne-li horší než nákaza skutečným virem . Počítačový virus může ohrozit vaši bezpečnost a identitu a změnit nebo zničit vaše osobní soubory a dokumenty. „Uzamčení počítače a co nejrychlejší odstranění útočných virů je nejdůležitější pro zachování bezpečnosti systému . Naštěstí existuje řada vynikajících nástrojů, které jsou k dispozici jako freeware a které vám pomohou zbavit se virů . Co je třeba udělat
Přístup správce systému Windows
Microsoft Security Essentials
Malwarebytes Anti Malware
Avast AntiVirus
Zobrazit další pokyny
1

Restartujte počítač a při spuštění systému Windows stiskněte klávesu „F8“. Vyberte možnost „Nouzový režim se sítí“ a stiskněte klávesu „Enter“.
2

Spusťte webový prohlížeč a stáhněte programové soubory antivirového softwaru, které najdete níže v části Zdroje. Uložení každého souboru programu na plochu.
3

Poklepáním na jednotlivé soubory programu zahájíte proces instalace . Postupujte podle pokynů a po výzvě k aktualizaci definic jednotlivých programů klikněte na „Ano“. Vytvoření zástupce pro každý program na ploše.
4

Dvakrát klikněte na zástupce programu Microsoft Security Essentials . Vyberte možnost „Scan Now“ a nechte program prohledat pevný disk na přítomnost virů . Tento postup zopakujte s aplikacemi Avast a Malwarebytes Anti Malware. Vyberte možnost „Vyčistit“ „Opravit“ nebo po výzvě a nechte každý program odstranit soubory, které porušují předpisy . Ujistěte se, že se v žádném programu neobjevují chybové hlášky, a po výzvě restartujte počítač.
5

Spusťte počítač v „normálním“ (ne-bezpečném) režimu .

Napsat komentář