Jak převést soubory MPEG – 4 do formátu MPG

Mpeg -4 je technologie kódování videa, která se používá u souborů s příponou mp4. . Cílem technologie MP4 je prezentovat video v kvalitě DVD, známé jako MPEG-2, s menší velikostí souborů . Videa s příponou. Mpg jsou známé jako MPEG videa a jsou starší technologií . Pokud budete chtít někdy převést soubory MP4 na soubory MPG, můžete tak snadno učinit pomocí aplikace třetí strany . Co je třeba udělat
Převodník MP4 na MPG
Viz další pokyny
1

Vyhledání a nahrání formátu MP4 do převodníku MPG. Tuto konverzi dokáže provést mnoho aplikací, například MP4 cool to MPEG Converter, který si můžete stáhnout zdarma (viz Zdroje).
2

Spusťte MP4 Cool to MPEG Converter a klikněte na ikonu „Více“ na pravé straně aplikace . Procházejte a vyberte soubor MP4, který chcete převést .
3

Vyberte výstupní složku, do které chcete uložit převedený soubor. Klikněte na tlačítko se třemi tečkami. Otevře se souborový systém a umožní vám vybrat výstupní umístění .
4

Vyberte kvalitu, do které chcete soubor převést . V rozevírací nabídce můžete vybrat kvalitu. Výchozí nastavení je „stejná kvalita. “
5

Klikněte na tlačítko „Převést“ v dolní části aplikace. Váš soubor MP4 bude převeden na soubor MPG.

Napsat komentář