Jak zmrazit obrazovku LCD

LCD (displej z tekutých krystalů) je monitor s plochou obrazovkou, který lze použít ve spojení se stolním nebo přenosným počítačem pro zobrazovací účely. LCD displeje jsou také zabudovány do modelů notebooků a slouží jako hlavní obrazovka. Monitory LCD mohou při nízkých teplotách zamrznout kvůli kapalině uvnitř obrazovky, která je nezbytná pro fungování monitoru. Monitor LCD můžete během experimentu snadno zmrazit bez ohledu na to, kolik toho víte o počítačové elektronice . Co je třeba udělat
chladná místnost nebo prostor (pod 32 stupňů Fahrenheita)
kapesní teploměr
Zobrazit další pokyny
1

Umístěte monitor LCD tak, jak je, do místnosti s teplotou nižší než 32 stupňů Celsia. Nezabalujte LCD displej do ručníků ani jej jinak neošetřujte. Pokud nemůžete mít chladnou místnost a nemáte přístup ke skříňce na maso nebo velkému mrazáku, nechte LCD displej v chladné noci pokud možno venku na terase nebo palubě.
2

Pokud si nejste jisti, zda je dostatečně chladno, použijte před umístěním displeje LCD ruční teploměr k měření vnitřní nebo venkovní teploty .
3

Po umístění obrazovky LCD počkejte jednu až dvě hodiny v závislosti na tom, jak nízké jsou teploty v místnosti nebo venku . Zkontrolujte obrazovku LCD, která by nyní měla být zamrzlá a neměla by se správně spouštět .

Napsat komentář