Jak zobrazit soubor protokolu služby IIS

IIS, což je zkratka pro Internet Information Server, je internetový server, který umožňuje rychlejší připojení k internetu ukládáním vzdálených obrázků a dalších dat do mezipaměti a zároveň poskytuje další bránu firewall . Společnost Microsoft zařadila řadu programů pro správce webových stránek a vyhledávač . Server IIS také podporuje psaní webových aplikací pro přístup k databázím. Server IIS je také úzce integrován s pracovními stanicemi se systémem Windows, což zajišťuje hladší komunikaci prostřednictvím sociálních sítí . Kromě toho je schopen vést podrobné záznamy o všech událostech, které se vyskytnou prostřednictvím protokolu IIS. Tyto protokoly jsou vytištěny v prostém textu. Pokyny
1

Zapněte server a přihlaste se Klikněte na nabídku „Start“ a vyberte „Ovládací panely“. Otevřete „Nástroje pro správu“.
2

Otevřete „Internetovou informační službu (IIS)“ a najděte svou webovou stránku ve větvi na levém panelu . Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Vlastnosti“. Klikněte na kartu „Webové stránky“ .
3

Najděte položku „Active Log Format“ v dolní části a klikněte na „Properties“. V dolní části karty „Obecné vlastnosti“ najděte políčko, které obsahuje adresář a název souboru protokolu. Všimněte si dvou adresářů a názvu .
4

stiskněte současně klávesy „WIN“ a „R“, abyste nastavili „Spustit“ … Dialogové okno „Obecné vlastnosti“ se nachází ve spodní části karty „Obecné vlastnosti“ . „Winner“ je klávesa k logu Windows vedle klávesy „Ctrl“ . „Zadejte adresář pro připojení Zadejte „\“ bez uvozovek. Zadejte první část názvu souboru protokolu a zastavte se na „\“ . Stiskněte tlačítko „Enter“. Zobrazí se Průzkumník Windows.
5

klikněte pravým tlačítkem myši na soubor . Protokol, který má správný název (jak je uvedeno v poli Název protokolu), a vyberte možnost „Otevřít pomocí „. Zvolte „Poznámkový blok“ a soubor protokolu se otevře v prostém textu. Téměř všechny po dokončení čtení .

Napsat komentář