Jak zvýšit rychlost odesílání

Klíčem k vyšší rychlosti stahování je rychlý počítač . Celkový výkon počítače ovlivňuje mimo jiné rychlost internetového připojení a rychlost stahování . Rychlé připojení k internetu je v podstatě k ničemu, pokud je počítač pomalý . Existuje několik postupů, které můžete provést, abyste udrželi optimální výkon počítače a případně zvýšili rychlost stahování . Co je třeba udělat
počítač s nainstalovaným systémem Windows 7
Zobrazit další pokyny
1

Aktualizujte svůj prohlížeč. Pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, klikněte na kartu „Nápověda“, vyberte možnost „Zkontrolovat aktualizace“ a počkejte, až se zobrazí dialogové okno softwaru . Kdykoli je k dispozici aktualizace, zobrazí se při pokusu o otevření prohlížeče Mozilla Firefox dialogové okno aktualizace softwaru. Kliknutím na „OK“ zahájíte stahování a instalaci aktualizací. Pokud používáte prohlížeč Internet Explorer , přejděte k dalšímu kroku.
2

Otevření aplikace Internet Explorer . Klikněte na kartu „Nástroje“ a poté na „Microsoft Update“. „V okně Microsoft Update klikněte na položku „Přizpůsobit“ a zaškrtněte políčko „Internet Explorer“. Klikněte na „Zkontrolovat a nainstalovat aktualizace“ a poté na „Nainstalovat aktualizace“ . “
3

Odstranění internetových souborů . Pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, klikněte na „Nástroje“, „Odstranit nedávnou historii“ a poté klikněte na zaškrtávací políčka všech internetových souborů, které chcete odstranit. Používáte-li Internet Explorer, klikněte na „Nástroje“, „Možnosti internetu“ a poté na „Odstranit“ v části „Historie prohlížení“.
4

Provádění úkolů údržby počítače, například „Defragmentace disku“ a „Vyčištění disku“ . Klikněte na „Start“, „Všechny programy“ a poté na „Příslušenství“. V možnostech „Systémové nástroje“ vyberte „Defragmentátor disku“ nebo „Čistič disku“ . Postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete postup .
5

Aktualizujte antivirový software a proveďte úplnou antivirovou kontrolu . Odstranění nalezených virů .

Napsat komentář