Kdo vyrábí počítače eMachines

? EMachine je výrobce počítačů se sídlem v Irvine v Kalifornii. Společnost eMachines prodala po celém světě více než pět milionů kusů . Počítače eMachines jsou známé svými příznivými cenami a jsou oblíbenou volbou pro spotřebitele s omezeným rozpočtem i pro studenty, kteří potřebují počítač. Společnost eMachines je třetím největším výrobcem počítačů na světě. Historie

Společnost eMachines zahájila svou činnost v roce 1998 jako značka a pokračovala ve výrobě šest let. V roce 2004 se stala dceřinou společností Gateway computers . V roce 2007 společnost Gateway prodala tuto divizi tchajwanské společnosti Acer Inc. Společnost eMachines je druhým největším výrobcem stolních počítačů v maloobchodních prodejnách v USA .
Dostupnost

eMachines jsou k dispozici na mnoha internetových stránkách, které nabízejí značkové počítače . Kromě toho jsou eMachines k dispozici také v maloobchodních řetězcích Best Buy a Office Depot. Společnost eMachines prodává notebooky, stolní počítače a monitory. Všechny počítače jsou vybaveny nejnovějším operačním systémem Microsoft Windows.
Ocenění

Na jejich stránkách jsou recenze eMachines od cestovatelů ze spolehlivých zdrojů, jako jsou CNET, PC World a Computer Shopper . Recenze však nejsou hvězdné a podporují spíše rozpočtovou povahu produktu než jeho kvalitu . Ačkoli je obtížné určit, kolik strojů je třeba vyměnit, společnost eMachines poskytuje roční záruku na díly a práci, která zahrnuje bezplatnou technickou podporu .
Recenze

Na společnost eMachines se v posledních letech objevila řada stížností, od špatného zákaznického servisu až po vadnou výrobu. Existuje řada stránek věnovaných stížnostem spotřebitelů na tuto společnost . Než se zavážete, prozkoumejte každou počítačovou společnost, od které zvažujete nákup.
Závěr

Společnost eMachines vyrábí počítače pro lidi, kteří hledají levný systém . V žádném případě se nejedná o počítač, který vám vydrží dlouho, ani o systém snů . Pokud však potřebujete něco pro zvýšení produktivity na krátkou dobu, mohli byste zvážit použití eMachines.

Napsat komentář