Kód chyby 39 ve Windows XP

Systém Windows XP může při pokusu o přístup k disku CD v jednotce CD-ROM generovat chybový kód 39. Tato chyba může nastat také při úpravách softwaru pro vypalování CD, například při aktualizaci nebo upgradu softwaru . Příčiny

Kód chyby 39 se generuje, když počítač nemůže načíst ovladač zařízení pro disk CD- ROM nebo vypalovačku CD. Může k tomu dojít také v případě, že je poškozen ovladač zařízení pro disk CD-ROM nebo vypalovačku CD .
Řešení

Uživatelé mohou odstranit a znovu nainstalovat ovladač zařízení tak, že odstraní a znovu nainstalují zařízení. Dalšími možnostmi jsou odebrání ovladače ze zařízení a následné zadání příkazu systému Windows XP, aby „zkontroloval změny hardwaru“; instalace nového ovladače zařízení z Internetu nebo ruční odebrání ovladače zařízení a výběr náhradního ovladače ze stránek výrobce disku CD-ROM nebo vypalovačky CD.
Pokročilá řešení

Pokud odstranění a opětovná instalace ovladače nefunguje, může být nutné opravit položku registru pro zařízení výběrem položky registru pro zařízení a jejím odstraněním . K tomu však musíte mít v počítači práva správce.

Napsat komentář