Nástroje pro správu systému Windows XP

Systém Windows XP je standardně dodáván s řadou nástrojů pro správu, které umožňují spravovat různé aspekty počítače. Chcete-li získat přístup k těmto nástrojům pro správu, klikněte na tlačítko „Start“ a vyberte možnost „Ovládací panely“. Poté klikněte na „Výkon a údržba“ a vyberte „Nástroje pro správu“. Služby komponent

Tento nástroj poskytuje uživateli grafické uživatelské rozhraní, ve kterém může spravovat různé programy COM + . Vývojáři mohou také použít vizuální konfigurátor ke změně chování komponenty.
Správa počítačů

Tento nástroj umožňuje spravovat všechny komponenty připojené k počítači . Získáte přístup k nástrojům pro správu všech interních komponent, jako jsou moduly RAM a grafické karty, a také externích zařízení, jako jsou myši, klávesnice a tiskárny.

Zdroje dat (ODBC)
Fotografie Zdroje dat

používá strukturovaný dotazovací jazyk (SQL), který umožňuje programům přistupovat k datům uloženým v databázích připojených k řídicímu systému.
Prohlížeč událostí
< p> Prohlížeč událostí sleduje a zaznamenává data o programových a bezpečnostních událostech, které se denně vyskytují v počítači. Tento program sdružuje všechny tyto informace a umožňuje vám je podle potřeby zobrazovat a spravovat .
Místní bezpečnostní politika

Tento program spravuje všechna nastavení zabezpečení počítače. Umožňuje nastavit zásady zabezpečení pro hesla, zamykání účtů a zabezpečení internetu. Pokud je váš počítač připojen k doméně, mohou být nastavení domény nadřazena místním nastavením.
Výkon

Program Performance monitoruje výkon počítače. Zobrazují se údaje o využití paměti, místa na disku, využití procesoru a síťových připojení, které můžete sledovat .
Služby

Tento nástroj umožňuje zobrazit a změnit názvy a akce služeb spuštěných v počítači. Služby jsou navrženy tak, aby se spouštěly automaticky a běžely na pozadí. Pomocí tohoto nástroje je můžete zakázat, nastavit je do ručního režimu nebo je nakonfigurovat tak, aby se spouštěly při startu systému Windows .

Napsat komentář