Obnovení dat z interního pevného disku

Ztrátu počítačových dat jste pravděpodobně zažili více než jednou . Buď jste omylem trvale odstranili soubory, nebo došlo k poškození pevného disku . V případě smazání dat lze nejčastěji tyto soubory z interního pevného disku obnovit připojením disku k jinému počítači nebo provedením některých úprav . Nevzdávejte se naděje a alespoň se pokuste soubory obnovit, než se rozhodnete na ně zapomenout. Věci, které potřebujete
druhý počítač nebo samostatný pevný disk s nainstalovaným operačním systémem
antivirový program
Zobrazit další pokyny
1

Pokud odstraníte nebo vymažete soubory z koše, nezapisujte ani neukládejte další data na pevný disk. Nově uložená data zkopírují smazané soubory, takže je nelze obnovit .
2

Pokud se váš operační systém nespustí, vyjměte interní pevný disk a připojte jej k jinému počítači. Pokud máte v počítači nainstalovaný jiný pevný disk, použijte jako primární pevný disk jiný pevný disk s nainstalovaným operačním systémem, místo abyste měnili počítače.
3

Pro přístup ke ztraceným datům na disku použijte Průzkumníka Windows v případě, že data na oddílu nebyla změněna nebo poškozena . Zkontrolujte seznam programů a složku Dokumenty, zda jste neztratili programy nebo soubory. To vám umožní přenést data z pevného disku se ztracenými daty na hlavní pevný disk v pracovním operačním systému .
4

Pravidelně zálohujte své soubory, abyste předešli budoucí ztrátě dat na pevném disku . Ujistěte se, že váš počítač neobsahuje žádné viry, spyware ani adware, a nainstalujte antivirový software, abyste předešli poškození souborů na interním pevném disku.

Napsat komentář