Přeskakuje streamování zvuku v mém počítači, když jsem na internetu

Pokud se při poslechu přes internet setkáváte s problémy se streamovaným zvukem, můžete řešit několik možných problémů. Streamování zvuku se načítá v reálném čase, zatímco ho uživatel poslouchá. K tomu využívá internetové připojení k nepřetržitému streamování. Někdy však dochází k problémům s přeskakováním zvuku při streamování . Problém lze zmírnit pomocí několika kroků. Pokyny
1

před kliknutím na šipku Start počkejte, až se načítací lišta načte až na konec souboru. Na většině streamovaných zvukových souborů je zobrazen pruh, který ukazuje, jak dlouho bude úsek trvat. Během stahování zvuku se v procesu stahování páry pomalu zvětšuje světle šedý pruh, který ukazuje, jak daleko je načítání zvuku. Během čekání na načtení celého souboru se můžete ujistit, že nedochází k přeskakování zvuku.
2

Zkontrolujte připojení počítače k internetu. Pokud používáte bezdrátové připojení, zkontrolujte, zda je indikátor bezdrátového připojení na obrazovce (označený čtyřmi zakřivenými čarami nad sebou) plný. Pokud je méně než plná, znamená to slabé připojení k internetu. Slabé připojení k internetu může přispět k přeskakování zvuku . Pokud jste připojeni pomocí ethernetového kabelu, zkontrolujte, zda je kabel zasunut do ethernetového portu počítače.
3

Zkontrolujte, zda je směrovač připojen k internetu . Pokud blikají žluté nebo červené kontrolky nebo pokud některá z kontrolek na směrovači nesvítí, obvykle to znamená, že je problém s připojením. Vytáhněte napájecí kabel ze zadní části směrovače, počkejte 30 sekund a znovu jej zapojte, abyste resetovali modem. Resetování modemu tímto způsobem obvykle identifikuje problémy s připojením a může odstranit problémy se zvukem.

Napsat komentář