Pomalé připojení na notebooku

Pomalé připojení může být při práci na projektu nebo při snaze dodržet termín velmi frustrující. Problém může být způsoben několika faktory, například celkovým výkonem počítače a rychlostí internetového připojení . Problém byste měli být schopni vyřešit sami, abyste mohli nerušeně procházet web. Odeslání zařízení do místního servisního střediska vás bude stát pouze neočekávané náklady. Pokyny
1

aktualizovat připojení k internetu i notebook. Restartujte počítač a modem, abyste vyřešili drobné problémy s připojením. Pokud používáte kabelové připojení, zkontrolujte kabely, kterými je modem připojen k notebooku. Zkontrolujte, zda jsou správně připojeny k příslušným portům.
2

Vypněte bezdrátový adaptér nainstalovaný v notebooku a znovu jej povolte, pokud používáte bezdrátové připojení. To může také opravit drobné chyby při aktualizaci bezdrátového adaptéru . Otevřete „Ovládací panely“ a „Síťová připojení“, pokud používáte systém Windows XP, nebo „Centrum síťových připojení a sdílení“ a poté „Spravovat síťová připojení“, pokud máte nainstalovaný systém Windows Vista/7. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu „Bezdrátové připojení k síti“ a vyberte možnost „Zakázat“. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu a vyberte možnost „Povolit“.
3

Aktualizace používaného prohlížeče . Přejděte na kartu „Nástroje“ v prohlížeči a klikněte na „Zkontrolovat aktualizace“ nebo něco podobného . Stažení a instalace aktualizací pro rychlejší prohlížeč .
4

Odstranění již nepotřebných souborů a programů . Vymazání historie procházení. Pokud je notebook příliš pomalý, zvažte přeinstalování operačního systému.
5

Zavolejte svému poskytovateli internetových služeb a požádejte o pomoc . Zjistěte, zda ve vaší oblasti došlo k výpadku služby. Můžete si také zvolit upgrade na rychlejší připojení k internetu .

Napsat komentář