Porušení přístupu v modulu Ntdll.dll 00000010

Soubor „ntdll.dll“ je systémový soubor systému Microsoft Windows. Po zobrazení této chyby je nutné restartovat počítač nebo restartovat službu ve Správci úloh systému Windows. Tento soubor nelze odstranit ani upravit, jinak nebude operační systém Windows fungovat. Význam

Systémové soubory systému Windows se nacházejí v adresáři „Systém“ v počítači se systémem Windows. Když tento soubor selže, počítač se zhroutí . Při pádu počítače nelze spouštět programy ani používat rozhraní operačního systému .
Řešení problémů

Operační systém Windows vás vyzve k restartování systému, když soubor ntdll . dll havaruje. Můžete také zkusit klávesovou zkratku Ctrl + Alt + Del , která otevře Správce úloh. Otevření Správce úloh někdy zabrání tomu, aby počítač zůstal viset, a restartuje proces . Pokud žádná z těchto funkcí není k dispozici, nainstalujte nejnovější aktualizaci systému Windows. Poslední možností, jak chybu odstranit, je přeinstalování operačního systému .

Úvahy

Některé viry ovlivňují systémové soubory systému Windows. Pokud dojde k havárii systémových souborů počítače, spusťte rozhraní nouzového režimu systému Windows a spusťte antivirový program. V operačních systémech Windows Vista a 7 jsou nainstalovány antivirové programy . Antivirový software odstraní virus, který způsobuje soubor ntdll.dll k zavěšení.

Napsat komentář