Problémy se stažením aplikace Adobe Reader

Adobe Reader je běžně používaná aplikace pro soubory PDF nebo Portable Document Format na osobních a firemních počítačích. Pomocí tohoto softwaru mohou uživatelé číst, komentovat, upravovat a ověřovat dokumenty různých velikostí. Aplikace Adobe Reader je k dispozici ke stažení ze stránek společnosti Adobe.com , ale proces stahování někdy selže . Místo toho, abyste se vzdali stahování, zvažte některá možná řešení .
Historie

Adobe Reader je produktem společnosti Adobe , která začala jako pokus o přesné zobrazení digitálních obrázků a textu na tištěné stránce . Výsledkem byl PostScript, první významný produkt společnosti Adobe, a brzy následoval ilustrační software pro fotografii a . Program Adobe Acrobat, známý jako Adobe Acrobat Reader, byl vyvinut počátkem 90. let a nyní je instalován téměř na všech nových počítačích . Jedná se o průmyslový standard pro čtení souborů PDF.

Verze

Aplikace Adobe Reader je k dispozici v různých formátech . Starší verze, jako je Reader 6.0 a 7.0, byly používány na starších modelech počítačů a poskytují základní podporu pro soubory PDF . Mezi nové verze však patří verze 8.0 a 9.0, za jednu cenu nabízí Adobe Acrobat více funkcí než Adobe Reader a rozšiřuje funkčnost Adobe Readeru
Běžné problémy

. častým problémem při stahování aplikace Adobe Reader je přerušení procesu stahování . To může být způsobeno několika faktory. Především se snažte stahovat v době, kdy je na internetu menší aktivita . Stahujte pozdě večer nebo brzy ráno pro spolehlivější přenosy. Pokud to nepomůže, zkontrolujte spolehlivost vlastního připojení . Zvažte stažení aplikace Adobe Reader z jiného umístění, např. stáhnout.com . Pokud to problém nevyřeší, je možné, že vaše připojení k internetu je příliš sporadické, aby mohlo fungovat . Zvětšení místa na disku, aby se uvolnilo místo pro aplikaci Adobe Reader. V opačném případě se stahování zastaví v polovině a nedokončí se .
Nastavení zabezpečení

Změna nastavení zabezpečení by mohla pomoci společnosti Adobe stahovat rychleji a efektivněji . Pokud používáte antivirový nebo antimalwarový program, brány firewall mohou zabránit stahování souborů. Zakázat software nebo jej zastavit a zkusit spustit stahování. Pokud problémy přetrvávají, zkontrolujte nastavení zabezpečení internetového prohlížeče. Při stahování aplikace Adobe Reader byste měli dodržet výchozí úroveň zabezpečení; vyšší úroveň zabezpečení by mohla zabránit stažení
Správce stahování

Proces stahování může být obtížnější, pokud . Správce stahování Adobe se nenačte ze složky . Aplikaci vyhledejte kliknutím na Start, Programy, Adobe Download Manager a . Pokud není v seznamu uveden, nainstalujte software v části Zdroje na stránce „Adobe Download“. Po instalaci použijte Správce stahování ke správě stahování produktů Adobe. Musí urychlit proces a zajistit vyšší spolehlivost.

Napsat komentář