SHELL32.DLL chybí

Shell32.dll umožňuje uživatelům správný přístup k internetu a je nezbytnou součástí systému Microsoft Windows. Pokud je však soubor poškozený nebo aplikace chybí, může se uživatelům zobrazit chybové hlášení, že soubor nebyl nalezen. Obnovení systému nebo nahrazení souboru naštěstí chybu opraví a zprávy se přestanou zobrazovat. Shell32.dll

Aplikace shell32.dll obsahuje funkce rozhraní API Shell (Application Programming Interface), což je proces systému Windows, který otevírá webové stránky a internetové soubory a přistupuje k nim . Shell32.dll je důležitou součástí operačního systému Windows, protože se jedná o knihovnu dynamických odkazů ( . Dll) soubor. Tyto soubory se spouštějí jako běžné programy, ale zabírají méně místa a paměti . Protože se chovají jako spustitelné soubory, systém Windows vyžaduje, aby všechny procesy . Dll, aby operační systém správně fungoval. Uživatelé by proto neměli tento proces odstraňovat nebo zakazovat, jinak dojde k pádu operačního systému Windows nebo k jeho úplnému zastavení.
Chybějící chyba

uživatelé Windows Shell32.dll obdrží chybovou zprávu, pokud shell32.dll chybí nebo pokud počítač nemá přístup k souboru. Zpráva se může lišit v závislosti na povaze chyby nebo na verzi systému Windows . Uživatelé počítačů často obdrží chybovou zprávu „Shell32.dll nenalezen“ nebo „Soubor shell32.dll chybí. „Pokud se uživatel pokusí otevřít aplikaci, která vyžaduje tento proces, může se zobrazit zpráva, že aplikaci nelze spustit kvůli chybě v souboru shell32.dll .
opravit chybu

Před pokusem o nahrazení souboru by uživatelé měli vyzkoušet úplné obnovení systému. Obnovení může zvrátit proces, který soubor poškodil, a zabránit výskytu chyby. Je také možné, aby soubor shell32.dll soubory neúmyslně odeslat do koše, proto před pokusem o nahrazení souboru zkontrolujte koš. Pokud je soubor v koši, stačí obnovit aplikaci a proces bude opět fungovat správně .
Další možnosti

Pokud obnovení systému nefunguje a proces není v koši, je třeba soubor nahradit. Před pokusem o nahrazení souboru spusťte systém Windows v nouzovém režimu. Pokud máte instalační disk operačního systému Windows, můžete soubor snadno vyměnit . Vyhledejte soubor na disku a zkopírujte chybějící proces do umístění C: \ Windows \ System32. Pokud disk nemáte, můžete si soubor stáhnout z renomovaných stránek, například z DLL-souborů.com nebo se obraťte na podporu společnosti Microsoft a požádejte o chybějící soubor .

Napsat komentář