Sony PVM- 20l5 se nezapne

Sony PVM- 20l5 je víceformátový barevný video monitor vyvinutý společností Sony Electronics pro použití s více video signály a vstupy . Existuje řada tipů pro obecné řešení problémů s monitory PVM- 20l5 . Řešení problémů s napájením

Sony PVM- 20l5 používá standardní napájecí kabel, který se zapojuje do zadní části přístroje. Pokud se PVM- 20l5 nezapne, zkontrolujte, zda je napájecí kabel správně připojen k zadní straně videomonitoru a k zásuvce ve zdi . Pokud používáte napájecí lištu nebo přepěťovou ochranu, vyzkoušejte, zda je zapnutá.
Bezpečnostní předpisy

Pro zajištění správného provozu s PVM-20l5 vypracovala společnost Sony bezpečnostní předpisy a provozní požadavky pro přístroj. PVM – 20l5 by se měl používat při provozních teplotách mezi 0 a 35 stupni Celsia a skladovat při teplotách mezi -10 a 40 stupni Celsia . Provozní vlhkost by se měla pohybovat mezi 30 a 85 procenty. Provoz za podmínek vyšších nebo nižších než tyto může způsobit, že PVM-20l5 nebude správně fungovat nebo se nezapne .

Přijatelné formáty

Sony PVM- 20l5 podporuje řadu různých videoformátů, včetně video systémů NTSC a PAL. Použití jiného formátu než NTSC nebo PAL může způsobit problémy se správným nebo žádným zobrazením videa .

Napsat komentář