Tipy programu CCleaner

Pomalu běžící počítač je nepříjemný problém, se kterým se mnoho uživatelů nerado setkává. Obvykle brání běžným úkonům, jako je prohlížení internetu a práce v různých aplikacích. Naštěstí existuje několik způsobů, jak zvýšit rychlost a celkovou funkčnost počítače . Pomocí programu CCleaner si vytvoříte program pravidelné údržby a získáte rychleji pracující počítač, který zvládne náročné úkoly . Počítačová optimalizace

vyčistit uložená data počítače, aby se zrychlilo sledování aktuálních aplikací a prohlížení webu . Spuštění komponenty CCleaner pro přístup k mnoha běžným funkcím používaným k optimalizaci počítače. Zaškrtněte políčko u každého příkazu pro odstranění dočasných souborů, jako je historie procházení, poslední stažené soubory nebo dříve použité adresy z webového prohlížeče.

Nechat CCleaner prohledat všechny aspekty počítače a zobrazit zprávu. Zobrazení podrobných výsledků o množství odstraněných dat po dokončení skenování. Spusťte vysavač a sledujte jeho průběh na zobrazeném stavovém řádku.
Analýza a oprava chyb

Aktivace nástroje pro protokolování v aplikaci CCleaner . Během několika sekund vyhledá problémy v nastavení systému Windows . Zaškrtnutím políčka u každé součásti vyhledáte chyby v aplikacích, nabídce Start, příponách souborů a na několika dalších místech pevného disku. Analýza problémů a zobrazení stavu za běhu programu. Před opravou chyb zkontrolujte závěrečnou zprávu a vytvořte zálohu .
Správce nainstalovaných aplikací

Před zahájením procesu odstraňování zavřete všechna otevřená okna prohlížeče a aplikace. Procházet seznam aplikací a zobrazit velikost a datum instalace. Spusťte odinstalátor a podle pokynů na obrazovce se zbavte vybraných programů .

zabránit spouštění mnoha programů během fáze spouštění počítače . Rychlost počítače se zpomaluje, když se všechny tyto aplikace snaží spustit současně . Pomocí nástroje Startup Tool můžete aktivovat, deaktivovat nebo dokonce odebrat stávající programy. Spuštění počítače bude trvat kratší dobu než předtím .

Podívejte se na předchozí body obnovení systému vytvořené v počítači . Uvolnění většího prostoru odstraněním nepotřebných bodů obnovení. Krátký popis, čas a datum vám poskytnou přehled o události. Uchovávejte nejnovější body obnovení pro případ, že by došlo k nežádoucímu problému s počítačem, například k nehodě.
Další nastavení

přístup k dalším nastavením programu CCleaner pro zajištění průběžné údržby. Spuštění programu CCleaner při spuštění počítače, přidání možností nabídky pravého tlačítka myši a automatická kontrola nových aktualizací. Přizpůsobení programu CCleaner minimalizací programu do systémové lišty, vytvářením podrobných protokolů a ukončením programu po vyčištění .

Napsat komentář