Výukový program o používání přehrávače Flash Media Player

Flash Media Player společnosti Adobe není standardním přehrávačem médií v počítači, jako je Windows Media Player nebo program typu iTunes. Místo toho je Flash Media Player zásuvný modul pro webový prohlížeč. Umožňuje sledovat videa ve formátu Flash, která jsou vložena v kódu některých webů, například YouTube nebo Metacafe . Po stažení a instalaci přehrávače Flash Media Player do webového prohlížeče je nejtěžší část jeho používání za vámi. Pokyny
1

Otevřete webový prohlížeč a navštivte oficiální stránky médií Adobe Flash Player (viz odkazy ) . Na této stránce si můžete stáhnout a nainstalovat přehrávač Flash Media Player do webového prohlížeče.
2

Přejděte na konec stránky a klikněte na žluté tlačítko s nápisem: „Accept and install now“. Webová stránka Adobe Flash Player automaticky zjistí, jaký operační systém a webový prohlížeč používáte, a automaticky stáhne a nainstaluje verzi kompatibilní s vaším systémem.
3

Restartujte webový prohlížeč . To je nutné k dokončení instalace přehrávače Adobe Flash Player.
4

Znovu otevřete webový prohlížeč a navštivte stránku se streamováním videa ve formátu Flash. Příklady: YouTube , Metacafe a Dailymotion. Protože máte nainstalovaný přehrávač Flash Media Player, videa na těchto stránkách se nyní načtou v prohlížeči .

Napsat komentář