Word 2000 Cvičení MS Školení

software pro zpracování textu je široce používán v podnicích všech velikostí a znalost jeho plného využití může zvýšit vaše šance na skvěle odvedenou práci. Naučit se správně používat software pro zpracování textu vám také pomůže být produktivnější v práci, kterou máte . Ať už se však chcete naučit používat textový editor, jako je Microsoft Word 2000, z jakéhokoli důvodu, existuje řada cvičení, která vám tento proces usnadní a ulehčí . Vytvořte si vlastní rodinný zpravodaj

Une des meilleures façons d’apprendre un logiciel de traitement de texte comme Word 2000 est de l’utiliser pour créer des documents intéressants pour partager avec les amis et membres de la famille . Tvorba rodinného zpravodaje je skvělým způsobem, jak si osvojit řadu důležitých dovedností v oblasti textového editoru, včetně používání šablon, vkládání obrázků a klipartů a změny písma.

Chcete-li začít, stáhněte si šablonu zpravodaje pro Word 2000, a to buď z webových stránek společnosti Microsoft, nebo od dodavatele třetí strany . Na výběr je mnoho různých šablon a většina z nich je zdarma . Dvakrát klikněte na každou část šablony a nahraďte obecný text vlastním. Označte jednotlivé části textu, klikněte na nabídku „Formát“ a vyberte „Písmo“, abyste změnili písmo a prohlédli si změny.
Vytvořte si vlastní dopisy

Des programmes tels que Word 2000 sont souvent utilisés pour créer des lettres personnalisées , des mémos et autres correspondances . Vytváření vlastních dopisů je vynikající praktické cvičení pro Word 2000. Chcete-li začít, otevřete aplikaci Microsoft Word a začněte psát dopis. V mnoha případech služba Parole rozpozná, že píšete dopis, a nabídne vám pomoc . Můžete se rozhodnout, zda nápovědu přijmete, nebo ne, nebo zda budete pokračovat v psaní dopisu sami.

Chcete-li si cvičení ještě více usnadnit, naskenujte svůj podpis tak, že podepíšete prázdný papír a projedete jej stolním skenerem . Podpis uložte jako soubor obrázku a poté jej vložte do aplikace Word kliknutím na nabídku „Vložit“, výběrem možnosti „Obrázek“ a poté „Ze souboru“. a poté „Ze souboru“. Přejděte do složky obsahující váš podpis a vložte ji do dopisu.
Tapez votre CV

Bez ohledu na to, čím se živíte, musíte mít aktuální životopis . K vytvoření tohoto životopisu můžete použít program Word 2000 a zároveň získat potřebné praktické zkušenosti s tímto programem. Pour commencer, il suffit d’ouvrir un document vierge et commencer à taper votre CV. Z webu společnosti Microsoft si můžete stáhnout šablonu životopisu, která vám usnadní jeho tvorbu, ale sestavení životopisu od začátku může být lepším způsobem, jak rozvíjet své dovednosti .

Napsat komentář