Yum instalace WordPress a Rackspace

Pokud máte web na cloudovém serveru Rackspace, můžete na něj nainstalovat WordPress během několika minut. WordPress nemusíte instalovat pomocí příkazového řádku Yum . Místo toho můžete k instalaci WordPressu použít grafické uživatelské rozhraní Rackspace . Pokud však dáváte přednost systému WordPress, můžete jej nainstalovat pomocí aplikace Yum. Rackspace

Společnost Rackspace nabízí několik možností hostingu, od drahých spravovaných hostingových plánů až po levnější cloudové hostingové možnosti. S cloudovým hostingem Rackspace platíte pouze za šířku pásma, kterou váš web využívá . Nový web, který má malý provoz, nebude stát mnoho za hostingové služby . Vytvořený web s tisíci návštěvníky denně však bude stát mnohem více . To vám dává čas na organický růst vašich stránek, aniž byste se museli příliš starat o náklady.
Instalační program Yum

Instalační program Yum se nejčastěji používá v distribucích Linuxu navazujících na Red Hat Enterprise Linux, jako jsou Fedora a CentOS . Jedná se o nástroj příkazového řádku, který umožňuje nainstalovat jakýkoli program z repozitářů, do kterých se instaluje váš systém Linux, pomocí příkazu terminálu. Chcete-li na svůj web Rackspace nainstalovat WordPress z příkazového řádku, připojte se ke svému webu pomocí klienta SSH jako uživatel root. V příkazovém řádku spusťte příkaz „yum install wordpress . „Stejně budete muset vytvořit databázi na Rackspace a nasměrovat na ni instalaci WordPress pomocí grafického rozhraní .
Grafický uživatel rozhraní Rackspace

použití grafického uživatelského rozhraní Rackspace Přihlaste se ke svému účtu a vyberte doménu cloudového serveru. Vytvoření nové databáze MySQL pro WordPress. Vyplnění databáze může trvat několik minut . Zatímco čekáte, můžete přejít na webové stránky WordPress, stáhnout si nejnovější verzi softwaru a rozbalit ji do počítače. Nakonec se připojte k doméně Rackspace pomocí klienta FTP. Zkopírujte soubory WordPress do adresáře „www“ na webu.
Konfigurace aplikace WordPress

Ať už instalujete WordPress prostřednictvím aplikace Yum nebo grafického uživatelského rozhraní, musíte proces instalace dokončit ve webovém prohlížeči. Přejděte na adresu URL, kam jste nainstalovali soubory WordPress, a spusťte průvodce konfigurací . Společnosti WordPress musíte sdělit název databáze. Dále je třeba zadat jméno, heslo a e-mailovou adresu správce . Po dokončení průvodce můžete začít používat web WordPress a konfigurovat jeho vnitřní možnosti a možnosti designu.

Napsat komentář