Zoo Tycoon 2 Tipy

„Zoo Tycoon 2“ je pro „Zoo Tycoon“, obchodní simulační hru vyvinutou společností Blue Fang Games a vydanou společností Microsoft . Cílem hry je vybudovat a provozovat vlastní zoologickou zahradu, přičemž o úspěchu rozhoduje zisk, který na ní vyděláte. Darovací boxy
schránky na dary

Pro zisk jsou důležité dary, proto nezapomeňte u každé výstavy umístit schránku na dary, abyste si zajistili zisk. Abyste maximalizovali výdělečný potenciál svých darovacích krabic, snažte se ke každému kusu připojit také pódium a pedagoga . Přitahuje davy lidí a zvyšuje počet vašich darů.
Strategické umístění

Před otevřením nové výstavy zkontrolujte své mini statistiky a zjistěte, které z vašich výstav zvířat přitahují nejvíce návštěvníků. Výhodou je, že nový exponát můžete postavit vedle svého nejoblíbenějšího exponátu, čímž se zvýší i návštěvnost nového exponátu a jeho popularita poroste.
Hodnocení zoologických zahrad a zvířat

zvýšit hodnocení zoo a zvýšit zisky vypuštěním co největšího počtu zvířat do volné přírody. Zvyšte skóre zvířat tím, že do své zoo zařadíte alespoň 15 druhů zvířat v párech. Recyklační koše také zvyšují hodnocení zoo, ale nezapomeňte se přepnout do režimu pro hosty zoo, abyste mohli koše vyprázdnit . Vaše práce na údržbě ne a nevyprazdňování košů sníží vaše hodnocení .
Štěstí zvířat

nešťastná zvířata srážejí vaše známky, a tím přímo ovlivňují vaše dary . Udržujte své domácí mazlíčky spokojené tím, že jim poskytnete přesně to, co potřebují, pokud jde o krmivo a péči. Je důležité dodržovat doporučení zoologa, která mohou zajistit, že vaše zvířata vždy dostanou to, co potřebují .
Dárkové a potravinové vozíky

Investujte do dárkových a potravinových vozíků a umístěte je v blízkosti výstav nebo mezi nimi, abyste vydělali peníze . Tyto vozíky jsou jedním z hlavních zdrojů příjmů a mohou vám pomoci zajistit celkový zisk .

Napsat komentář