Zoo Tycoon Marine Mania Cheats

Marine Mania je rozšiřující balíček pro původní Zoo Tycoon, simulační hru, ve které si hráči navrhují a spravují vlastní zoologickou zahradu. Marine Mania propose des graphismes améliorés et 20 animaux marins, y compris des mammifères , des poissons et des reptiles. Hráči mohou stavět rybníky, jezera nebo nádrže . Pro zlepšení obchodu je možné vycvičit delfíny, kosatky a tuleně, aby předváděli úžasné triky, díky kterým se do vašeho podniku budou hrnout davy lidí . Více peněz

Nejlepší částí hry Marine Mania je budování zoologické zahrady, ale stejně jako v reálném světě se to neobejde bez peněz . Přestože peníze lze vydělávat postupně v průběhu hry, někteří hráči nechtějí čekat . Pokud patříte do této kategorie, stiskněte klávesy Shift a 4, když hra není pozastavena, a 10.000 bude připsáno na váš účet. Hra zřejmě chce, abyste se cítili provinile, protože při použití tohoto kódu se voda dostane do špinavé mořské nádrže.
Vše je ve jménu

Přidělení určitých nominálních hodnot postavám ve hře Marine Mania může vyvolat specifické efekty nebo odemknout budovy či zvířata. Pokud například hostovi mužského pohlaví dáte jméno „Boogeyman“, všechny děti v zoo se mu budou vyhýbat. Jmenování vědce „Dr. „škola“ ho donutí běžet místo chůze .

Chcete-li odemknout všechny chovné budovy, pojmenujte hosta „Andrew Binder“. „Pokud klienta pojmenujete „Charlie Peterson“, odemkne se veškerá zeleň v expozici . „Adam Levesque“ odemkne všechny programy výzkumu zdraví zvířat a „John Wheeler“ odemkne všechny útulky pro zvířata .

Nové exponáty lze otevřít přejmenováním starých. Pokud například přejmenujete jakoukoli místnost na „Křídovou ohradu“, odemkne se vám exponát Triceratops, jeden z nejúžasnějších ve hře.

K vytvoření neobvyklých efektů použijte tyto specifické kódy názvů. Pokud například hostovi dáte jméno „Smraďoch“, ostatním hostům se udělá špatně. Pojmenování mužského údržbáře „The Rock“ zničí všechny budovy.

Sochy

Ve hře je několik soch a sběratelských předmětů, které lze odemknout určitými akcemi. Například sošku kosatky lze získat pouze vítězstvím v soutěži o nejlepší kosatku. Pour obtenir la statue de Trio , vous devez gagner le scénario Super Zoo. La statue de dauphin à gros nez vient de remporter le Best Dolphin Show, et du Sceau Lion statue en Californie, est acquise après vous gagnez le meilleur Lion Show Mer .

Napsat komentář